Splátková a úvěrová kalkulačka, výpočet výše splátky a úroků

Úvěrová kalkulačka

Dnes můžeme porovnat mnoho produktů, ale i služeb. Existuje srovnání pojištění, dodavatelů energií a nebo půjček. Díky celé řadě webů můžeme srovnat nabídky všech bankovních i nebankovních společností. Obvykle si stačí zvolit parametry jako je částka a doba splatnosti. Za malý okamžik se vám zobrazí poskytovatelé, kteří mohou vyhovět vašim nárokům. Úvěrová kalkulačka má mnoho výhod. Určitě bychom měli mezi jednu z nich zmínit rychlost, díky 100% přístupnosti ihned zjistíte, zda máte šanci půjčku získat a nebo ne. Zdlouhavá návštěva pobočky již není nutná. 

Úvěrová kalkulačka

Bankovní úvěrová kalkulačka

Banky vám zařídí kvalitní zázemí a možnost i připojištění v případě, že nebudete schopni úvěr splácet. Malé a středně velké společnosti zamíchaly s úrokovou sazbou a výši RPSN, což ocení tisíce žadatelů o půjčku. Jsou zde možnosti odložení splátek a nebo předčasného splacení zdarma. Na druhou stranu počítejte s přísnějšími podmínkami. Váš příjem musí dosahovat určitých hodnot, aby jste měli šanci na úspěch. Do kalkulačky zadáte, zda pracujete na plný a  nebo částečný úvazek. Šance ztrácí lidé, kteří jsou ve zkušební době. Velkým zádrhelem je negativní záznam v registru SOLUS. Ačkoli požádáte o výmaz budete i poté mít velké problémy na bankovní půjčku.  

Nebankovní úvěrová kalkulačka

Jistě jste se setkali i s nebankovními kalkulačkami. Fungují na stejném principu, pouze budete mít výběr z více společností. Novinkou na trhu jsou P2P půjčky (např.: Zonky), kde lidé půjčují lidem. Na jedné straně stojí investoři a na druhé žadatelé o půjčku. Příklad: zažádáte si o 100 000 Kč. Lidé (investoři) vyberou danou částku a půjčka je vaše. Oni mají nárok na podíl z úroku a vy získáte levnější půjčku díky tomu, že tato společnost nemá desítky poboček a stovky zaměstnanců.

Creditka.cz

Nejvýhodnější úvěrová kalkulačka

Nejlepší úvěrová kalkulačka? Rozhodně by měla být přehledná a zdarma. Pokud si nevíte rady s tím jakou bankovní, či nebankovní půjčku vybrat je tento nástroj výbornou berličkou.

Pokud hledáte výhodnou nebankovní půjčku, vyzkoušejte naší online kalkulačku, která za Vás přesně takovou půjčku najde.

Potřebujete pouze úvěrovou kalkulačku pro výpočet výše splátky a úroků? Najdete ji ZDE.

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook