Rychlá půjčka ihned


V bankovní i nebankovní sféře existuje mnoho druhů půjček. V bance jsou to především úvěry pro klienty se stálým zaměstnáním a nebo podnikatele, jenž svou činnost provozují už několik let jsou úspěšní, ale potřebují další finance na expanzi na nové trhy nebo rozvoj svého podnikání. U nebankovních společností si vybere téměř každý, dokonce i lidé, kteří přišli o zaměstnání nebo pracovníci ve zkušební době. Tyto půjčky se snaží klást nejvyšší důraz na rychlost, která je klíčovou výhodou a proto je rychlá půjčka ihned tak oblíbená.


Rychlá půjčka ihned

 

Půjčky ihned a konkurence
Tento segment zaznamenal v posledních letech obrovský růst. Konkurence je opravdu velmi velká a společnosti se doslova perou o každého zákazníka. Do roku 2016 bylo v České republice více než 50 000 subjektů, které nějakým způsobem zprostředkovávaly finanční služby, což se ministerstvu financí opravdu nelíbilo a přitáhl opasky. Nyní na našem území působí pouze pár desítek společností. Bohužel byly vyhlazené a malé firmy, jenž byly férové, ale nedokázaly splnit přísné podmínky.


Creditka.cz

 

 

Rychlá půjčka ihned a její výhody
Rychlé půjčky ihned mají několik výhod, které je potřeba zmínit. Tou první je jednoznačně rychlost. Menší částky do 20 000 Kč můžete získat do několika mála minut. Dále je to vysoké procento schválených žádostí. Průzkumy ukazují, že je to v některých případech až 80%, což řada klientů ocení. Šanci mají i ti, jenž mají nějaký ten černý puntík v registrech dlužníků a banka je odmítá. Pokud jste člověkem, který nerad navštěvuje pobočky a úřady jistě vás potěší, že při vyřizování rychlé půjčky ihned nemusíte nikam chodit, protože lze vše vyřídit online přes internet. Je pravda, že doba splatnosti se u krátkodobých úvěrů pohybuje v řádech desítek dnů, ale za malý poplatek se dá půjčka prodloužit. Noví, či věrní klienti mohou získat slevu a nebo celou půjčku zdarma. Nevýhodou může být vysoké RPSN a úroková sazba.

 

 

Kde ještě je možné získat rychlou půjčku ihned?
Rychlou půjčku ihned zíkáte např. i u MasterCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MiláPůjčka.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook