Půjčky bez registru a solusu do 20000 Kč

Půjčky bez registru a solusu


Řada lidí se domnívá, že v registru dlužníků jsou pouze neplatiči, kteří ustavičně neplní své finanční závazky, ale tak tomu ve skutečnosti úplně není. Mnohdy o tom klienti ani neví, protože stačí opomenout jeden účet za telefon a problém je na světě. Existuje celá řada "registrů" některé jsou i pozitivní. Pokud již máte negativní záznam v (SOLUSU) můžete se s bankovním úvěrem rovnou rozloučit. Alternativou jsou nebankovní půjčky bez registru a solusu.


Půjčky bez registru a solusu

 

Registry zřízené u ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů)
CNCB - zájmové sdružení právnických osob založené v roce 2004. Informují věřitele o bonitě jednotlivých klientů.
SOLUS - (Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům) - Toto sdružení shromažďuje údaje o klientech a snaží se snížit počet zadlužených osob, které jsou v prodlení se splátkami. Vznik již v roce 1999.
CERD - (Centrální registr dlužníků České republiky)

 

Nebankovní půjčky bez registru a solusu
Jak již bylo řečeno banky dávají od klientů s negativní platební historií ruce pryč. Lidé stále častěji doplácejí na nepozornost a opomenutí úhrady za služby. Stačí 2-3 měsíční nedoplatek a nezískáte ani hypotéku. Následně musíte požádat o výmaz z registrů, který může být velmi zdlouhavý. Nebankovní půjčky bez registru už v podstatě neexistují, ale při nahlížení do těchto záznamů nejsou tyto společnosti tak přísné. Zpravidla získáte menší částku a to do přibližné výše 20 000 Kč.


Creditka.cz

 

Půjčky před výplatou bez registru a solusu
Celá řada občanů ČR využívá čím dál více takzvaných půjček před výplatou, které mají pokrýt drobné náklady na domácnost. Jedná se o poruchy kuchyňských spotřebičů a nebo úhradu léků. Doba splatnosti se pohybuje jen kolem 30-ti dnů, což na dlužníka vytváří poměrně velký tlak. Tyto půjčky nejsou pro každého, protože se díky nim můžete dostat do dluhové pasti. Pozor na vysoké poplatky v případech, že se opozdíte se splacení celé jistiny. Vyberte si raději takovou společnost, kde je první úvěr zdarma.

 

 

U jakých dalších společností je možné získat půjčky bez registru a solusu?
Můžeme doporučit např. společnost MicroCredit, PůjčkaSnadně a nebo třeba DánskouPůjčku

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook