Nebankovní půjčka bez poplatku předem

Půjčky bez registru a poplatku


Možnosti finančních služeb se v České republice neustále rozrůstají. Bankovní sektor zaznamenal mnoho změn a na našem území podniká čím dál více malých a středně velkých bank, které dokážou konkurovat gigantům jako je například Česká spořitelna. Díky tomu vymizelo mnoho absurdních poplatků jako je například sazba za poslání peněz do jiné banky a nebo shlédnutí zůstatku v bankomatu. Dokonce i cena půjček razantně klesla.


Půjčky bez registru a poplatku

 


Je běžné, že klient získá úvěr s úrokovou sazbou do 5%. Samozřejmě nesmí mít negativní záznam v registru, u zaměstnavatele musí mít sepsanou smlouvu na dobu neurčitou a tak dále.. A jaká situace je mimo banky? S klidným svědomím můžeme říci, že je obdobná. Rychlé půjčky bez registru a poplatku jsou stále velmi populární.

 

Půjčky bez registru a poplatku - počet nebankovních společností


Do roku 2016 byl na nebankovním trhu velký "nepořádek" přes 50 000 subjektů poskytovalo nějaké finanční služby, proto nad nimi nějaká kontrola opravdu strádala. Jednoduše řečeno stačilo si založit živnost a mohli jste vesele půjčovat peníze. Nyní je vše úplně jinak. Pokud chcete poskytovat půjčky bez registru a poplatku musíte mít povolení od České národní banky a složit 20 000 0000 Kč. Mnoho "pochybných" firem muselo svou činnost přerušit a nebo se přesunuly do jiných států. Na druhou stranu o práci přišli i poctiví lidé, kteří zprostředkovávali férové úvěry bez poplatků.


Creditka.cz

 

Výhody půjčky bez registru a poplatku


• půjčka vhodná na pokrytí nečekaných výdajů
• mohou ji získat i důchodci, matky na mateřské a nebo studenti
• peníze jsou převedeny do několika minut na váš účet
• háčkem není ani záznam v registrech dlužníků
• celý proces je velmi rychlý a jednoduchý
• možnost první půjčky zdarma

 

 

Nevýhody půjčky bez registru a poplatku


• úvěr musíte splatit jednorázově
• vysoká úroková sazba a RPSN
• pokud se opozdíte se splátkou budou vám účtované velké sankce a poplatky
• nebezpečí dluhové pasti pokud budete půjčkou splácet jiné úvěry

 

 

U jakých dalších společností je možné získat půjčku bez poplatku předem?


Můžeme doporučit např. společnost MicroCredit, PůjčkaSnadně a nebo třeba DánskouPůjčku

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook