Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky nonstop

Půjčka pro nezaměstnané


Být dlouhodobě nezaměstnaný je velmi náročné na psychiku každého člověka. Jako klient bez práce nemáte žádnou šanci získat půjčku v bankovním sektoru. Pomůže vám ten nebankovní? Není se čemu divit. Vy by jste půjčili peníze někomu o kom víte, že nemá žádný příjem?


Půjčka pro nezaměstnané

 


Banky i nebankovní společnosti vidí v těchto lidech velmi velké riziko toho, že klient nikdy svůj finanční závazek nesplatí a proto se zdráhají vyhovět. Vždy to neznamená, že by zmiňovaná osoba nic nevydělávala, protože pracuje "na černo" tudíž horko těžko předloží doložení o příjmech. Může se půjčka pro nezaměstnané vyplatit?

 

Půjčka pro nezaměstnané - zkušební doba


Díky zkušební době zjistí váš zaměstnavatel jaké jsou vaše schopnosti a pokud se mu osvědčíte bude vám prodloužena pracovní smlouva, ale je samozřejmě i na vás, zda s tím budete souhlasit nebo ne. Tato doba nemusí být 3 měsíce, ale i méně. Po jejím stanovení ji nelze následně prodloužit. Nebankovní půjčka pro občany ve "zkušebce" možná je, ale zpravidla se vám nepodaří získat nijak velkou sumu. Těmto úvěrům se velmi často říká krátkodobá půjčka a na konci měsíce ji splatíte celou.


Creditka.cz

 

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané bez zástavy


U půjček pro nezaměstnané není vyžadován verifikační poplatek 1,- protože lidé bez práce bývají na svém kontě velmi často na nule nebo dokonce v mínusu. Způsob vyplacení probíhá na bankovní účet a nebo rovnou na ruku. Ale pozor bankovní konto musí být vaše nelze použít dětské konto a nebo někoho z rodiny. Člověk, který má trvalé zaměstnání a nemá negativní záznamy v registrech má dveře otevřené téměř u každé bankovní, či nebankovní společnosti, ale pokud vy to štěstí nemáte budete muset hledat trochu déle.

 

 

Půjčky pro nezaměstnané bez poplatku předem


Pokud vás nebaví neustále vyplňování online formulářů můžete zkusit srovnávací portály a nebo stránky, kde stačí odeslat jednu žádost, která je následně předána více poskytovatelům. Posléze dostanete více nabídek a je jen na vás kterou si vyberete.

 

 

U jakých dalších společností je možné získat půjčku v případě, že jste nyní bez zaměstnaní?


Můžeme doporučit např. společnost MicroCredit, PůjčkaSnadně a nebo třeba DánskouPůjčku

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2023. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook