Půjčka na účet


Vy ho ještě nemáte? Ano, máme na mysli bankovní účet. Doba absurdních poplatků za klasické služby je díky bohu pryč. Nyní si můžete založit vlastní konto zcela zdarma. Možná si říkáte, proč bych to měl dělat. Díky internetovému bankovnictví získáte jasný přehled o vašich financích. Můžete si nastavit trvalé platby, které odejdou v den, který si sami vyberete. Další možností je nakupování na internetu. Některé banky poskytují spořící účty s úrokem bezu jakéhokoli omezení. Posílejte platby do zahraničí. Celý systém je zabezpečený a velmi přehledný. Vybrat si můžete z celé řady bank, ale v poslední době jsou populární malé a střední společnosti jako je například: Fio banka, Air bank nebo Equa bank. Také je možná půjčka na účet. Stále více klientů má zájem o tuto službu, protože je velmi rychlá a spolehlivá.


Půjčka na účet

 

Peníze ihned na účtě?
Získat díky rychlé půjčce peníze ihned není žádné privilegium, ale běžný standardem. Nejčastěji jsou poskytované částky do 5000 Kč. Možná jste už slyšeli označení půjčka před výplatou, ta je využívaná právě při drobných výdajích, na které nejsme dostatečně připraveni. Tyto malé půjčky bychom měli využít pouze výjimečně, protože si poskytovatelé účtují poměrně vysoké poplatky, ale neznamená to, že ji neseženeme zcela zdarma. Jako nový zákazník máte zpravidla šanci na bezúročný úvěr.


Creditka.cz

 

 

Kdy a jak půjčku na účet splatit?
Půjčky na účet jsou většinou krátkodobé. Ve většině případech se poskytují na dobu 30-ti dnů. Samozřejmě si můžete zvolit i nižší dobu. Čím delší úvěr tím vyšší poplatek, ten by neměl přesahovat 1 400 Kč při úvěru 4 5000 Kč na jeden měsíc. Splacení je prováděno v den, který jste uvedli v žádosti. Nejčastěji převedete peníze s případným poplatkem rovnou na bankovní účet poskytovatele. Mnoho klientů se ptá, zda je možné splatit půjčku předčasně. Ano, lze, ale poplatek většinou zůstává stejný. Peníze můžete poslat poštovní poukázkou a nebo je donést přímo na pobočku.

 

 

Kde ještě je možné získat půjčku na účet ihned?
Půjčku na účet ihned zíkáte např. i u MasterCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MiláPůjčka.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2023. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook