Rychlá půjčka v hotovosti na ruku

Půjčka ihned na ruku


Většinou jsme zvyklí na to, že v případě schválení nebankovního úvěru jsou peníze převedeny na náš bankovní účet, který jsme zvolili v žádosti. Ne vždy tomu tak musí být. U některých společností je možná půjčka ihned na ruku. Tato možnost je momentálně na ústupu, ale stále se najde dost lidí, kteří projevují o danou službu zájem. Pro člověka, který nemá bankovní konto a nebo si jej nemůže z nějakého důvodu zařídit je tato "cash" půjčka ideální.


Půjčka ihned na ruku

 


Vyplacení může proběhnout přímo u vás doma. Stačí si úvěr sjednat telefonicky a dobu jaká vám nejvíce vyhovuje. Obchodní zástupci jezdí po celé republice. Doručí vám smlouvu a následně předají finanční prostředky, které můžete ihned používat. Využívají toho především ti klienti, jenž jsou pohybově omezeni, nemají vlastní automobil a nebo se nacházejí na vesnici.

 

Půjčka ihned na ruku - pobočka


Další možností je vyzvednout si hotovost přímo na pobočce společnosti. Dopředu si zjistěte, zda daná firma působí i ve vašem městě ať ji nehledáte zbytečně. Nezapomeňte si s sebou doklad totožnosti a popřípadě výplatní pásky za poslední tři měsíce, které potvrdí vaši solventnost. Dejte si pozor, půjčky na ruku mohou být spojené s dodatečnými poplatky a nebo je výsledná úroková sazba vyšší než u úvěrů, které jsou převedeny na bankovní účet. Každá pobočka může mít jinou otevírací dobu, proto si neopomeňte udělat poznámku.


Creditka.cz

 

Rychlá půjčka na ruku ihned


Bankovní společnosti většinou peníze na ruku neposkytují, je to doména hlavně nebankovní společností. Častými žadateli jsou lidé, kteří jsou již zadlužení a nacházejí se v registru dlužníků Solus. I oni mají poměrně velké šance, že jim bude půjčka ihned na ruku poskytnuta. Velmi často s ní může být odvrácena exekuce a nebo s ní můžete financovat své nečekané výdaje.

 

 

Půjčka ihned na ruku - dvakrát měř jednou řež


Ve většině případech je hotovostní půjčka nevýhodná a předražená, proto zvažte to, zda o ni požádáte.

 

 

U jakých dalších společností je možné získat půjčku okamžitě?


Můžeme doporučit např. společnost MicroCredit, PůjčkaSnadně a nebo třeba DánskouPůjčku

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook