Půjčka bez doložení příjmů


Doložení příjmů může poměrně prodloužit a zkomplikovat celou žádost o nebankovní půjčku. Poté je nutné potvrzení od zaměstnavatele, že skutečně pracujete. Některé společnosti volají do zaměstnání, což je velmi nepříjemné pro klienta, který o tento úvěr usiluje. Mnoho lidí dává přednost diskrétnímu jednání a vždy se ptá: "voláte do práce'. Bankovní společnosti si každého klienta dostatečně proklepnou, i když vše doloží není to žádná záruka, že slíbené peníze skutečně obdrží. Kámen úrazu je výše příjmu, Ačkoli roste minimální mzda má stále mnoho lidí problémy vyjít s penězi, protože jejich náklady převyšují příjem. Nebankovní sektor je na celou situaci připraven lépe, zde půjčka bez doložení příjmů možná je.


Půjčka bez doložení příjmů

 

Co budu potřebovat?
Vyplnění formuláře by vám nemělo zabrat déle jak 10 minut. K jeho vyplnění budete potřebovat vlastní email, mobilní telefon, platný Občanský průkaz a popřípadě bankovní účet.

 

Vyplatí se?
Je důležité, aby jste počítali s tím, že půjčky bez doložení příjmu budou dražší než ty v bance. Hlídejte si úrokovou sazbu a výši RPSN. Je pravda, že u krátkodobých půjček je tato sazba velmi vysoká, ale počítá se tím, že úvěr splatíte do 30-ti dnů. Proto je roční procentní sazba nákladů v tomto případě téměř nic neříkající údaj. U některých poskytovatelů lze získat první půjčku zdarma.


HitPůjčka.cz

 

Pro koho je půjčka bez doložení příjmů určena?
Především pro klienty, kteří mají velmi nízký a nebo žádný příjem. Jedná se o nezaměstnané, kteří se nacházejí na úřadu práce, matky na mateřské dovolené a občany, kteří nastupují do nového zaměstnání.

 

Kolik mohu získat?
Rychlá půjčka bez doložení příjmů je nejčastěji poskytována do 10 000 Kč. U vyšších částek může být vyžadován výpis z účtu nebo výplatní pásky.

 

Způsob vyplacení
V případě schválení vám bude převedena hotovost na bankovní účet. Některé společnosti posílají peníze formou složenky nebo si je můžete vyzvednout přímo na pobočce.

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook