Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní úvěry


Co si budeme povídat, banky ke klientům příliš vstřícné nejsou, především pokud se nacházejí v registru dlužníků a nebo mají jinde nesplacené další závazky. Banka si musí být 100% jistá, že svůj dluh splatíte, proto je pro ni důležitá platební historie a výše vašich příjmů. Mizivou šanci mají lidé, jejichž příjem nepřesahuje hranici 15 000,- nejčastěji se jedná o ženy na mateřské dovolené a nebo důchodce.


Nebankovní úvěry

 


Průměrná mzda sice přesáhla hranici 30 000,- Kč, ale rozhodně to neznamená, že by většině Čechům přistála na účtě tato částka. Jedná se pouze o aritmetický průměr. Stále více Čechů se musí obracet na nebankovní úvěry, protože jim banky nepomohou.

 

Nebankovní úvěry bez registru


nekladou tak vysoké nároky. I člověk, jehož platební historie není nejlepší má šanci na nebankovní úvěr. Na druhou stranu musí lidé počítat, že u těchto společností přeplatí mnohem více než v bance. Je to pochopitelné, protože tyto společnosti riskují mnohem více, když poskytnou úvěr i člověku v registru dlužníků.


Creditka.cz

 

Rychlé nebankovní úvěry pro podnikatele


Mimo banku si velmi často půjčují i začínající podnikatelé, jenž byli v bance odmítnuti. S těmito úvěry musí být nakládáno s opatrností, nejčastěji se jedná o nákup materiálu a nebo rozšíření provozovny. I nebankovní společnosti dokážou živnostníkům poskytnout nabídku, která se vyrovná konkurenci.

 

 

Nebankovní úvěry bez zástavy


Málo komu se chce zastavovat při nebankovním úvěru nemovitost, ale na druhou stranu tím razantně zvýšíte šance na získání půjčky. Půjčka se zástavou je nutná až od částek přesahující 500 000,- nebo ji mohou využít lidé, co jsou už nějakým způsobem zadlužení. Buďte opatrní, protože v případě, že svůj závazek nesplatíte může váš pozemek a nebo nemovitost vyvlastněna.

 

 

Kdo šetří má za tři


Jednodušší život je bez jakékoli půjčky, není lepší si raději najít na nějaký čas druhé zaměstnání než být někomu dlužný? Je jasné, že většina lidí sáhne vždy po jednodušším řešení, ale to vždy nemusí být to nejlepší. Doporučujeme např. společnost MicroCredit, PůjčkaSnadně a nebo třeba DánskouPůjčku

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2018. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook