Nebankovní půjčka


Nebankovní půjčka je pro mnoho lidí jediný způsob jak získat co nejrychleji peníze. Banky jsou při posuzování žádostí klientů mnohem přísnější. Je nutné doložit výpisy z bankovního účtu a mnoho dalších dokumentů. Pokud je váš příjem nižší může se stát, že bude půjčka v bance zamítnuta. Nebankovní půjčky jsou dostupné pro mnohem větší okruh lidí. Poskytovatelů těchto služeb stále přibývá. Tyto společnosti si mezi sebou konkurují, což je pro každého žadatele velkou výhodou. Snadněji získáte lepší nabídku úvěru. Stále častěji se objevují nabídky jako je například první půjčka zdarma, kde při včasném splacení nepřeplatíte ani korunu.


Nebankovní půjčka

 

Pro koho je nebankovní půjčka vhodná?
• pro klienty, kteří neuspěli v bance
• pro každého, kdo chce využít první půjčku zdarma
• pro maminky na mateřské dovolené, jejichž příjem není příliš vysoký
• pro důchodce, kteří tento měsíc nevyšli s penzí
• pro občany, kteří se dostali do registru dlužníků a mají zde negativní záznamy
• pro zaměstnance a začínající podnikatele, kteří potřebují několik tisíc před výplatou
• také je určena srudentům

 

Komu se nebankovní půjčky nevyplatí?
• lidem, kteří mají dost velké příjmy na to, aby si půjčili v bance
• těm, jenž potřebují vyšší částku s delší dobou splatnosti
• lidem, kteří si nejsou jistí, že dokážou vše včas uhradit


Creditka.cz

 

 

Jak nebankovní půjčku získat?
Půjčka mimo banku se dá získat více způsoby. Tím prvním je, že navštívíte stránky konkrétního poskytovatele a sjednáte s ním půjčku online. Je to velmi jednoduchý způsob jak se rychle dostat penězům. Vše probíhá přes internet. Případná smlouva vám bude zaslána na email nebo poštou. Ihned po podepsání vám budou převedeny peníze na váš bankovní účet. Další možností jak nebankovní půjčku získat je, že vás navštíví obchodní zástupce se smlouvou, kterou vám předloží. Pokud budete se vším souhlasit vyplatí vám peníze rovnou na místě. Dále je možné sjednat úvěr po telefonu a nebo navštívit kamennou pobočku poskytovatele.

 

 

Kde ještě je možné získat nebankovní půjčku?
Nebankovní půjčku zíkáte např. i u MasterCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MiláPůjčka.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook