Krátkodobá půjčka


Mnoho lidí má problémy s financemi těsně před výplatou. Nejedná se o žádné velké potíže, ale jistě to znáte. Je nutné zaplatit dětem obědy do školy a nebo poplatit nějaké nárazové poplatky. Jenže vaše peněženka je prázdná. Co s tím? Kvůli takovým situacím vznikla malá krátkodobá půjčka. Uvádí se, že tato "služba" vnikla ve Finsku, proto jste možná už slyšeli označení finská půjčka. Přišla s ní společnost Ferratum v roce 2005 a poté se rozšířila do dalších zemí Evropy.


Krátkodobá půjčka

 

Výhody a nevýhody krátkodobé půjčky
V současné době je možné sjednat úvěr kompletně online, což je jeho velká výhoda. Mohla by vás zaskočit úroková sazba a výše RPSN. Tyto hodnoty jsou u krátkodobých půjček velmi vysoké, ale je to trochu zavádějící, protože RPSN jsou roční náklady na úvěr. Malé úvěry jsou sjednávány pouze na 30 dnů, proto je RPSN nic neříkající údaj. Existují situaci, kdy lze získat peníze zcela bezúročně a bez poplatků. Pokud žádáte například u Zapla poprvé můžete dostat až 8 000 Kč zdarma. Dále například: Kamali, Ferratum, BBpůjčka a mnoho dalších. Určitě oceníte to, že zde mají šanci i klienti jenž se dostali do registru dlužníků nebo mají velmi nízký příjem. V bance je problém, když nemůžete doložit příjem a nebo jste ve zkušební době, ale mimo banku s tím takové problémy mít nebudete.

 

Nesplácet se nevyplácí
Předtím než uzavřete jakoukoli smlouvu by jste si měli zjistit jak velké poplatky jsou v případě nesplacení včas. Některé společnosti si mohou účtovat poplatky za každý den prodlení většinou kolem 0,1% denně z půjčené částky. Proto buďte opatrní snažte se předejít zbytečným problémům. Častým problémem je dluhová past. Klienti mají několik desítek půjček, které nezvládají splácet a s dalším a dalším úvěrem se dostávají blíže do exekuce. I krátkodobá půjčka se může vyšplhat na několik desítek tisíc, když budete ignorovat upomínky nebo splátkový kalendář.


Creditka.cz

 


 

 

Kde ještě je možné získat krátkodobou půjčku?
Krátkodobou půjčku zíkáte např. i u MasterCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MiláPůjčka.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 5689 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook