Creditportal hotovostní půjčka do 30 000 Kč, recenze, přihlášení

Creditportal

Tato společnost je nebankovním poskytovatelem již od roku 2014. V tomto článku se na Creditportal podíváme trochu zblízka. Jaké nabízí služby, co musíme splňovat, abychom půjčku získali a pro koho jsou jejich úvěry vhodné?

CreditPortal

Žádost o půjčku CreditPortal

Žádat o půjčku můžete zde: online žádost.

Creditportal recenze

Na první pohled vypadá Creditportal jako klasická nebankovní společnost. Titulní strana obsahuje tabulku s přibližnými náklady a dobou splatnosti. Je zde na výběr zde dvou finančních produktů:

Bezhotovostní půjčka na účet - Credit 30

Rozbil se vám domácí spotřebič a nebo potřebujete zaplatit složenku po splatnosti? Právě k tomu slouží rychlá půjčka Credit 30, kterou lze získat do několika minut od odeslání žádosti. Půjčit si můžete až 30 000 korun na 30 dnů. 

Hotovostní půjčka Credit 30

Ne každý má bankovní účet, a právě proto je možné obdržet peníze rovnou na ruku. Nebojte se nebudete muset navštěvoval pobočku poskytovatele daleko od domova, ale částku si můžete vyzvednout na více než 191 čerpacích stanicích EuroOil po celé České republice. Velkou výhodou je, že peníze jsou k dispozici i o víkendu. 

Refinancování

Mnoho klientů zajímá možnost refinancování stávajících půjček. Tato možnost zde je, ale až po přihlášení do klientské sekce.

Výhody půjčky Creditportal

  • o půjčku lze požádat i telefonicky
  • rychlost vyřízení
  • půjčka na účet / na ruku
  • peníze i o víkendu
  • možnost refinancování

Nevýhody půjčky Creditportal

  • vysoké poplatky
  • malé procento schválených žádostí
Creditka.cz

Creditportal a přihlášení do klientské zóny

Pokud se chcete přihlásit do klientské zóny naleznete ji na oficiálním webu poskytovatele v pravém horním rohu (stačí zadat své telefonní číslo).  

Creditportal kontaktní informace

ZÁKAZNICKÁ LINKA
Po – Pá: 8:00 – 18:00

CreditPortal, a.s.
IČO: 05561302
Argentinská 286/38,
Praha-Holešovice,
PSČ 170 00
email: [email protected]
tel: 222 209 011 

Závěrem

Velmi se nám líbí možnost půjčky pomocí čerpací stanice a mobilního telefonu. Ale bohužel nás zklamali velmi vysoké poplatky a velká úroková sazba. Půjčka od společnosti Creditportal může pomoci mnoho lidem ve svízelné situaci, ale je nutné k takovéto službě přistupovat s rozvahou a hlavně zodpovědně. Každá půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán!

 

Copyright © 2024. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook