CreditMax.cz recenze

Rychlá půjčka CreditMax.cz - recenze

Ať už na finanční produkty nahlížíte jakkoli nikdy nevíte, kdy se po rychlé půjčce budete muset porozhlédnout i vy. Nejde o žádnou ostudu. Velkým problém v České republice je právě finanční gramotnost, která je alarmující. Pravě kvůli tomu zde máme všemi neoblíbený registr dlužníků, jenž brání k neustálému zadlužování. Pokud jste zodpovědný člověk je riziko předlužení minimální. Dnes si posvítíme na nebankovní půjčku CreditMax.

CreditMax

Podmínky půjčky

Aby jste urychlili celý proces připravte si mobilní telefon, doklad totožnosti - občanský průkaz a kartičku s číslem bankovního účtu. Další náležitostí je věková hranice mezi 18 až 65 lety. Jak je to s příjmy? O půjčku můžete žádat i jako nezaměstnaní, ale šance na obdržení financí je téměř nulová, protože se bez prokázání příjmů neobejdete. Jak jej doložit? Nejlépe uděláte, když se ze svého internetového bankovnictví stáhnete bankovní výpisy za poslední tři měsíce. Díky tomu může každá společnost velmi snadno posoudit, zda vám peníze poskytne nebo ne. 

Kolik mi půjčí?

Ačkoli se nejedná o poskytovatele můžete díky stránce www.CreditMax.cz získat až 300000 korun se splatností až 84 měsíců. Za takovou sumu si můžete pořídit nový vůz a nebo investovat peníze do bydlení.

Jak si půjčit?

Jedná se o klasickou, ale nezávaznou žádost o rychlý úvěr. Vyplňte osobní a kontaktní údaje. Poté odešlete poptávku a během několika mála minut budete informováni o výsledku. 

Výhody úvěru Credit Max

  • poměrně velká částka k zapůjčení
  • doba splatnosti až 7 let
  • rychlé vyřízení
  • velké procento schválených žádostí 

Nevýhody úvěru Credit Max

  • úvěr není pro cizince
  • vyplacení pouze na vlastní bankovní účet
  • přeplatíte více než v bance

Rizika spojená půjčováním peněz

Každý dlužník má jistá práva, ale také povinnosti, které musí dodržovat. Pokud je porušíte můžete se dostat do problémů. Pokud se vyskytl jakýkoli zádrhel a vy nemáte na splátku ihned kontaktujte poskytovatele půjčky a informujte ho o vaší situaci. Čím dříve se k těmto problémům postavíte čelem tím dříve budou vyřešeny.

Kontakt

INTERSTORE CAPITAL s.r.o.
IČ: 05459745
sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00 
SZ: C 263986 vedená 
u Městského soudu v Praze

V sídle společnosti nelze žádat o půjčku

Email: [email protected]

 

Copyright © 2019. AeroPujcka.cz. All rights reserved.

Facebook